تبلیغات
بوی یاس

بوی یاس
وبلاگ سیاسی مذهبی بوی یاس (فدایی ولایت )

وصیت نامه:شهید علی اصغر اعتمادی مهرنجانی
انقلاب اسلامی ما كه تداوم بخش انقلاب حسین(ع)است در موقعیت حساس و سرنوشت سازی قرارگرفته و می رود تا انشاءالله زورگویان جهان را از پهنه گیتی بدر كند و اینك پس از رشادت ها و شهادت ها و فداكاری های زیادی كه به وسیله رزمندگان در جبهه ها حماسه آفریده اند جنگ به نفع اسلام تغییر كرده و همچنان می خروشند.
ای پدر و مادر عزیزم ناراحت نباشید،صبرپیشه كنید كه ما حقیم،ما پیروزیم و به قول شهید مظلوم آیت الله بهشتی ما راست قامتان جاودانه تاریخ خواهیم ماند.
مادرم بدان كه در این مقطع زمانی كه اسلام مورد هجوم بیگانگان قرار گرفته و دشمنان بشر به هرطریق سعی می كنند كه به طریقی آن را از بین ببرند لبیك گفتن به ندای پیامبرگونه امام و جبهه ه را انتخاب كردن و جنگیدن در راه حق و شهادت در راه حق از هر دامادی بهتر و شیرین تر است.
برادران و خواهرانم شما را سفارش می كنم كه همواره گوش به فرمان امام و پشتیبان ولایت فقیه و روحانیت مبارز باشید چرا كه عزت و شرف در گرو همین است.
ملت حزب الله!لحظه ای از امام جدا نشوید كه دچار عذاب دنیا و آخرت خواهید شد.طبقه بندی: سرداران استان فارس،
برچسب ها: وصیت نامه سرداران فارس، وبلاگ بوی یاس، شهید و شهادت، بسم رب الشهدا، انقلاب، حزب الله،
[ دوشنبه 22 اسفند 1390 ] [ 04:26 ب.ظ ] [ رضا مردانه ]
درباره وبلاگ

خدایا تا ظهور آقامان امام خامنه ای را برایمان نگه دار .
آمین


یاس یعنی بوی دل بوی بهشت / یاس یعنی فاطمه حیدر سرشت
امار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
پخش زنده حرم امامان معصوم و اماکن مقدس وصیت نامه شهدای 8 سال دفاع مقدس خاطرات و داستان های زمان جنگ تصاویری از شهدا و امام شهدا یکی از بزرگترین مراجع حدیث شعر های امام خامنه ای تصاویری از امام خامنه ای شعر های امام خمینی پیامک و سخن بزرگان دانستنی ها