تبلیغات
بوی یاس

بوی یاس
وبلاگ سیاسی مذهبی بوی یاس (فدایی ولایت )

اسامی برگزیده شدگان و منتخبین مجلس نهم در سراسر ایران اسلامی

به گزارش خبرنگاران جهان، آخرین نتایج اعلام شده در حوزه های انتخابیه سراسر کشور بدین شرح است:

آذربایجان شرقی
ورزقان
- اللهوردی دهقان (جبهه متحد اصولگرایان)
ملکان - شهروز افخمی (جبهه متحد اصولگرایان)
هشترود و چاراویماق- غلامحسین شیری (جبهه متحد اصولگرایان)
سراب و مهربان - مهناز بهمنی
بناب - حجت‌الاسلام محمد باقری‌بناب
بستان آباد - غلامرضا نوری
مرند و جلفا - محمد حسن نژاد
مراغه - مهدی دواتگری (جبهه متحد اصولگرایان)
میانه - محمدعلی مددی و سید بهلول حسینی
کلیبر - ارسلان فتحی پور
اهر - عباس فلاحی باباجان

آذربایجان غربی
سلماس: علی اکبر آقایی (جبهه متحد اصولگرایان)
بوکان - محمد قسیم عثمانی
مهاباد - عثمان احمدی
خوی - موید حسینی صدر
ماکو و چالدران - محمد علیپور(جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
نقده و اشنویه - عبدالکریم حسین زاده
میاندوآب، تکاب و شاهین دژ - روح الله بیگی و مهدی عیسی زاده
سرشت و پیرانشهر - رسول خضری
ارومیه - نادر قاضی پور، عباد فتاحی و جواد جهانگیرزاده

اردبیل
گرمی -
میرقسمت موسوی (جبهه متحد اصولگرایان)
اردبیل، نمین، سرعین و نیر -
منصورحقیقت پور (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری) و کمال الدین پیرموزن راهی مجلس شدند و مصطفی افضلی‌فرد(جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری) و صداقت فرجی‌نیر به دور دوم رفتند.
پارس‌آباد و بیله‌سوار -
حجت‌الاسلام حبیب برومند
مشگین‌شهر - یونس اسدی
خلخال و کوثر - جلیل جعفری‌بنه خلخال

ایلام
دهلران، آبدانان و دره شهر - علی محمد احمدی و دوست محمدی (دور دوم)
ایلام - شوهانی، قنبری و همتی و علیمحمدی(دور دوم)

اصفهان
کاشان و آران و بیدگل
- عباسعلی منصوری
قمصر و نطنز - محمد فیروزی
نجف آباد - ابوالفضل ترابی
نائین - سیدحمیدرضا طباطبایی
اردستان - بخشایش
شهرضا - عوض حیدرپور
فلاورجان - سیدناصر موسوی لارگانی(جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
دولت آباد و شاهین شهر: حسینعلی حاجی دلیگانی(جبهه متحد اصولگرایان)
مبارکه - ایران پور
حوزه ارامنه - بیگلریان
چادگان، فریدن و فریدونشهر - محمدعلی اسفنانی
گلپایگان و خوانسار - محمدحسین میرمحمدی
لنجان - محسن کوهکن و مجید منصوری به دور دوم رفتند.
سمیرم - بهروز جعفری (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری) و مسعود پیرمرادیان به دور دوم رفتند.
خمینی شهر - محسن صرامی

البرز
ساوجبلاغ - مفید کیائی نژاد (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
کرج - عزیز اکبریان و محمدجواد کولیوند(جبهه متحد اصولگرایان)

بوشهر
بوشهر، گناوه و دیلم
- عبدالکریم جمیری (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
دشتستان
- سید‌مهدی موسوی‌نژاد (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
کنگان، دیر و جم ‌- شیخ موسی احمدی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
دشتی و تنگستان - سید محمدمهدی پورفاطمی(اصلاح طلب)

شهرستان های استان تهران
پاکدشت - فرهاد بشیری  (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
دماوند و فیروزکوه - شاهرخ رامین
ورامین و پیشوا - سید حسین نقوی حسینی
رباط کریم - ابراهیم نکو
شهریار - حسین گروسی

چهارمحال و بختیاری
شهرکرد- سید سعید زمانیان  (جبهه متحد اصولگرایان)
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار - علی یوسف‌پور (جبهه پایداری)
بروجن - امیرعباس سلطانی

خراسان جنوبی
بیرجند و درمیان - محمد باقر عبادی راهی  (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
قائنات - جواد هروی
نهبندان و سربیشه- مراد هاشمزهی
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه - محمد علی عبدالله‌زاده (جبهه متحد اصولگرایان)

خراسان رضوی
چناران و طرقبه‌ - محمد دهقان (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
گناباد - حجت‌الاسلام محمد رجایی‬ (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
تربت حیدریه - ابوالقاسم خسروی(جبهه پایداری)
درگز - حسین محمدزاده (جبهه متحد اصولگرایان)
کاشمر - محمدرضا اسماعیل نیا (جبهه متحد اصولگرایان)
نیشابور - حسین سبحانی نیا(جبهه متحد) و علی مروی
خواف و رشتخوار - محمود نگهبان سلامی
فریمان و احمد آباد - احمد سجادی
سبزوار - محمدرضا محسنی ثانی (جبهه متحد اصولگرایان) و سبحانی
قوچان - هادی شوشتری
تایباد - غلامرضا اسداللهی (جبهه متحد اصولگرایان)

خراسان شمالی
بجنورد
- موسی الرضا ثروتی  (جبهه متحد اصولگرایان)و قاسم جعفری (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
شیروان - عبدالرضا عزیزی
اسفراین - هادی قوامی (جبهه متحد اصولگرایان)


خوزستان
ماهشهر، امیدیه و هندیجان - حبیب آقاجری (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
شوش - سید راضی نوری (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)

اندیمشک - صیدعیسی دارایی
شوشتر- سادات ابراهیمی
مسجد سلیمان - اسماعیل جلیلی
دزفول - محمدعلی قاسمی و عباس پاپی زاده پالنگان(دور دوم)
رامهرمز - شمس الله بهمنی
خرمشهر - عبدالله سامری
شادگان - عبدالله تمیمی
ماهشهر - حبیب آغاجری
آبادان - جواد سعدون زاده (جبهه متحد اصولگرایان) به بهارستان رسید و غلامرضا شرفی، محمدسعید انصاری، سیدحسین دهدشتی و جلیل مختار وارد مرحله دوم انتخابات شدند.
بهبهان - عزیز‌الله سالاری و محمدباقر شریعتی راهی مرحله دوم انتخابات شدند.

زنجان
زنجان و طارم - محمد اسماعیلی و محسن علیمردانی(جبهه متحد و جبهه پایداری)
ابهر و خرمدره - محمدرضا خان محمدی
خدابنده - محمد موسوی سجاسی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
ماهنشان - رضا عبداللهی(جبهه متحد اصولگرایان)

سمنان
سمنان و مهدیشهر -جواد خسروی  (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
شاهرود -کاظم جلالی (جبهه متحد اصولگرایان)
دامغان - عبدالرحمان رستمیان
گرمسار و آرادان - غلام‏رضا کاتب

سیستان و بلوچستان
زاهدان - حسینعلی شهریاری (جبهه متحد) و ناصر کاشانی
خاش - حمیدرضا پشنگ ریگی
سراوان - هدایت‌الله میرمرادزهی  (جبهه متحد اصولگرایان)
زابل - سید باقر حسینی و رضا نجفی

فارس
شیراز - ضرغام صادقی(جبهه متحد و پایداری، نفر اول) راهی مجلس شد. جعفر قادری، احمدرضا دستغیب، سید حسین ذوالانوار، مکارم شیرازی، کریم زارع و محمد کشکولی به مرحله دوم رسیدند.
نی ریز و استهبان
- محمد سقایی  (جبهه متحد اصولگرایان)
لامرد و مهر- سید موسی موسوی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
داراب و زرین دشت - نبی الله احمدی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
خرامه، سروستان و کوار - داریوش اسماعیلی
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت - محمد مهدی برومندی
آباده، بوانات و خرمبید - علی اصغرعزیزخانی و رحیم زارع (جبهه متحد اصولگرایان) به دور دوم رفتند
لارستان، خنج و گراش - جمشید جعفرپور (جبهه متحد اصولگرایان)
جهرم - محمدرضا رضایی کوچی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
اقلید - الیاس طاهری (جبهه متحد اصولگرایان)
سپیدان - عنایت الله هاشمی  (جبهه متحد اصولگرایان)
رستم و ممسنی - نوذر شفیعی
کازرون - شاهین محمد صادقی (جبهه متحد اصولگرایان)
فسا - محمدحسن دوگانی
فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین - نادر فریدونی


قزوین
قزوین - داوود محمد(مستقل) و سید مرتضی حسینی(جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
تاکستان - رجب رحمانی
بوئین زهرا - روح الله عباسپور(جبهه متحد و جبهه پایداری)

قم
قم - علی لاریجانی(جبهه متحد اصولگرایان)، حجت‌الاسلام آشتیانی (جبهه متحد و جبهه پایداری) و احمد امیرآبادی (جبهه پایداری)

کردستان
بیجار - سید محمد بیاتیان (جبهه متحد اصولگرایان)
مریوان - امید کریمیان
سقز و بانه - محسن بیگلری
قروه و دهگلان - حامد قادرمرزی
سنندج - سیداحسن علوی، سیدمهدی فرشادان، محمد الله‌مرادی و سالار مرادی به دور دوم انتخابات راه یافتند.

کرمان
کرمان و راور - محمد مهدی زاهدی(جبهه متحد) و محمدرضا پورابراهیمی
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر - حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی(جبهه متحد و جبهه پایداری)
کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، فاریاب، قلعه‌گنج - حجت‌الاسلام محمدرضا امیری  (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
جیرفت و عنبرآباد - فرج‌الله عارفی
بافت، رابر و ارزویه - دکتر منظری توکلی (جبهه متحد اصولگرایان)
سیرجان و بردسیر - شهباز حسن‌پور  (جبهه متحد اصولگرایان)
شهربابک - سردار حسین فتاحی  (جبهه متحد اصولگرایان)
رفسنجان و انار - دکتر آذین
زرند و کوهبنان - حسین امیری (اصلاح‌طلب)

کرمانشاه
اسلام آبادغرب - علی جلیلیان (جبهه پایداری)
سنقر -
محمدابراهیم محبی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب
- فتح الله حسینی  (جبهه متحد اصولگرایان)
پاوه - نعمت منوچهری
کرمانشاه - عبدالرضا مصری (جبهه متحد اصولگرایان) و سعید حیدری طیب راهی مجلس شوند و جهانبخش امینی و محمد رزم  (جبهه متحد اصولگرایان)به دور دوم راه یافتند.

کهکیلویه و بویر احمد
بویراحمد و دنا - غلام محمد زارعی
کهگیلویه و بهمئی - سیدعلی محمد بزرگواری (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
گچساران - غلامرضا تاجگردون

گلستان
علی‎آبادکتول - رحمت‎الله نوروزی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
گنبدکاووس - سلیمان عباسی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
رامیان و آزادشهر - رضا صابری
کردکوی - محمدجواد نظری‎مهر(جبهه متحد)
مینودشت و کلاله - عبدالکریم رجبی
گرگان و آق قلا - سید علی طاهری (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری) و عبدالحسین ناصری(جبهه متحد اصولگرایان)


گیلان
آستارا
- صفر نعیمی‌زر
فومن - ناصر عاشوری
لنگرود - مهرداد لاهوتی (مستقل)
تالش - بهمن محمدیاری (اصولگرا) و احسن الله رادمهر به دور دوم رفتند.
لاهیجان و سیاهکل - ایرج ندیمی (اصلاح طلب و حامی دولت)
صومعه سرا - حمیدرضا خصوصی(جبهه متحد)
انزلی - حسن خسته بند
رودسر و املش - محمد مهدی رهبری
آستانه‌اشرفیه - محمدحسین قربانی (جبهه متحد اصولگرایان)
رودبار - عطاءالله حکیمی
رشت - حسن تامینی راهی مجلس شد و جبار کوچکی‌نژاد، سید علی آقازاده (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)، غلامعلی جعفرزاده و سیدرضا موسوی روزان وارد مرحله دوم شدند.

لرستان
خرم آباد - ایرج عبدی (جبهه ایستادگی) به مجلس رفت و ابراهیم آقامحمدی و محمدرضا ملکشاهی راد دو کاندیدای مورد حمایت جبهه متحد اصولگرایان راهی مرحله دوم شدند.
سلسله و دلفان
- حجت الله خدائی سوری  (جبهه متحد اصولگرایان)
کوهدشت - الهیار ملکشاهی
الیگودرز - محمد تقی توکلی
ازنا و دورود - عباس قائد رحمت و حسین گودرزی به دور دوم رفتند
پلدختر - سید حمیدرضا کاظمی و علی کائیدی به دور دوم رفتند

بروجرد - علاالدین بروجردی (جبهه متحد، راهی مجلس شد)/ بهرام بیرانوند و هادی مقدسی راهی دور دوم شدند.

مازندران
بابل
- علی اکبر ناصری (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری) و حسین نیاز‌آذری
ساری - سید رمضان شجاعی و محمد دامادی (جبهه متحد اصولگرایان)
نوشهر و چالوس- قاسم احمدی لاشکی
نکا، بهشهر و گلوگاه- احمد علی مقیمی (جبهه متحد اصولگرایان)
آمل- یوسفیان ملا
بابلسر و فریدونکنار- مقداد نجف نژاد (جبهه متحد اصولگرایان)
نور و محمودآباد- عبدالوحید فیاضی
(جبهه متحد اصولگرایان)
قائمشهر، سوادکوه و جویبار- سید هادی حسینی و کمال علیپور

مرکزی
اراک و کمیجان و خنداب
‌- محمد حسن آصفری و عباس رجایی (جبهه متحد اصولگرایان)
شازند - قاسم عزیزی (جبهه متحد اصولگرایان)
دلیجان و محلات - علیرضا سلیمی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
ساوه و زرندیه - شهلا میرگلو بیات
خمین - محمد ابراهیم رضایی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری)
تفرش، آشتیان و فراهان - کاظم سپاسی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری) و عباس صلاحی به دور دوم رفتند.

هرمزگان
میناب، جاسک و سیریک
-سید عبدالکریم هاشمی (جبهه متحد اصولگرایان)
بندرعباس، جزایر هرمز، لارک و ابوموسی - محمد آشوری، ابوالقاسم جراره و منصور آرامی (جبهه متحد اصولگرایان)

همدان
رزن
- عطا‌الله سلطانی‌صبور
اسدآباد - بهروز نعمتی
نهاوند - مهدی سنایی(مستقل، با اختلاف تنها 151 رای)
کبودراهنگ و بهار - محمدعلی پورمختار
تویسرکان - مرتضی فضلعلی و سید حسین کیایی (مرحله دوم)
ملایر - علی نعمت چهاردولی
همدان - امیر خجسته (جبهه متحد اصولگرایان) راهی بهارستان شد و سیدمحمدکاظم حجازی و ابراهیم کارخانه ناصری (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری) به مرحله دوم رفتند.

یزد
یزد و صدوق - محمدصالح جوکار  (جبهه متحد اصولگرایان)
اردکان
- محمدرضا تابش(اصلاح طلب)
تفت و میبد - سید جلال یحیی زاده(جبهه پایداری)
ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز - کاظم فرهمند (جبهه پایداری) و دخیل عباس
زارع زاده مهریزی به دور دوم رفتند
طبس و فردوس - محمدعلی عبدالله زاده




طبقه بندی: اخبار،
برچسب ها: اخبار، نمایندگان، مجلس، فرمانداری، فارس، آدربایجان، شرقی، تبریز، شیراز، مرودشت، اصفهان، مجلس نهم، نتایج انتخابات، محمد مهدی برومندی، سیروس قلج خانی، عباس اورنگ، علی اکبر قبادب، لار، فسا، اردبیل، مشهد، جبهه، پایداری، اصولگرا، حاج، مهندس، دکتر، طوس، شمیران، کرد، ایلام، جعفر، علی، سعید، بندر، گناوه، بوشهر، خنج، نمیندگان مجلس نهم،
[ شنبه 13 اسفند 1390 ] [ 02:23 ب.ظ ] [ رضا مردانه ]
درباره وبلاگ

خدایا تا ظهور آقامان امام خامنه ای را برایمان نگه دار .
آمین


یاس یعنی بوی دل بوی بهشت / یاس یعنی فاطمه حیدر سرشت
امار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
پخش زنده حرم امامان معصوم و اماکن مقدس وصیت نامه شهدای 8 سال دفاع مقدس خاطرات و داستان های زمان جنگ تصاویری از شهدا و امام شهدا یکی از بزرگترین مراجع حدیث شعر های امام خامنه ای تصاویری از امام خامنه ای شعر های امام خمینی پیامک و سخن بزرگان دانستنی ها